chinovnika-minyustu-virmeniyi-ogolosili-u-rozshuk-cherez-rozkradannya-byudzhetu

Чиновника Мін'юсту Вірменії оголосили у розшук через розкрадання бюджету

 • 5511 переглядiв

За даними ССС, зайнявши крісло начальника СПВСА 11 червня 2008 року, Погосян призначив свого охоронця радником першого класу оперативного відділу центрального апарату служби, а водія – провідним радником того ж відділу. На роботу наближені до Погосяна не ходили, а виконували особисті доручення начальника. Попри це, зарплату і премії справно отримували, завдавши бюджету збитків на загальну суму майже 44,2 млн драмів (2, 44 млн гривень за курсом валют станом на 16 квітня – ред.).

Крім цього, на рахунку Погосяна різні махінації з укладанням договорів і послуг. За даними ССС, у період з 2011 до 2016 року Погосян уклав договори з компанією "Кетрін груп", яка належала йому, але потім була продана, хоча фактично Погосян продовжував керувати компанією, придбав 32 автомобілі BYD на суму 211 млн драм (11,66 млн грн - ред.). Ціна 20 із них перевищує ринкову на 20 млн драм.

У 2011 році Погосян за допомогою іноземних громадян заснував у Панамі дві компанії. У жовтні того ж року, за його безпосередньої участі, іноземних директорів змінили наближені Погосяна. Далі за допомогою довірених осіб Погосян брав участь в управлінні зареєстрованих в офшорній зоні в Панамі зазначених компаній. У результаті були засновані інші компанії у Вірменії, у тому числі ТОВ "Бест Реалті". У 2014 він уклав з фактично керованою ним же компанією "Бест Реалті" угоду про оцінку рухомого і нерухомого майна, на підставі якого компанія надала послуги СПВСА. За них було виплачено 43,9 млн драм (2,42 млн грн - ред.).

13 квітня поточного року ССС направила клопотання про арешт Міграна Погосяна. Він оголошений у розшук.

Нагадаємо, у 2017 році до Національного антикорупційного бюро України було направлено матеріали справи, з яких витікає ймовірна корупційна діяльність працівників НАБУ у співпраці з керівником ТОВ "Оптимумспецдеталь". Водночас, за заявою керівника САП, жодних дій НАБУ в цій справі не вчиняло.

Генпрокурор заявив, що монополію на розслідування розкрадань в "оборонці" має НАБУ.

Після оприлюднення журналістського розслідування в Україні розгорівся скандал щодо корупції в оборонній сфері. На фоні цього було звільнено першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. НАБУ порушило справу щодо ймовірної корупції в оборонній сфері після журналістського розслідування. Згодом НАБУ провело обшуки у Гладковських та інших фігурантів "оборонної" справи.

Українські Національні Новини

Новини Світу

    Популярні

    Новини по темі

    У березні експорт цукру скоротився на 12%

     • 10958 переглядiв

    Пожежа у Нотр-Дамі: поліція почала розслідування

     • 13058 переглядiв

    Суд припинив розшук Шарія

     • 22625 переглядiв

    У цьому році Держкіно профінансувало виробництво 8 фільмів

     • 18778 переглядiв

    У Карпатах існує небезпека сходження лавин через опади

     • 9912 переглядiв

    ЗМІ: Росія хоче спростити видачу громадянства жителям ОРДЛО

     • 15898 переглядiв