chinniy-chempion-ukrayini-zavoyuvav-yuvileynu-peremogu-v-basketbolniy-superlizi

Чинний чемпіон України завоював ювілейну перемогу в баскетбольній Суперлізі

• 16529 переглядiв

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Баскетболісти "Прометею" перемогли вдома "Миколаїв" 92:79, здобувши десяту перемогу поспіль в українській Суперлізі, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

У стартовій чверті гості досить впевнено грали з чинним чемпіоном та головним претендентом на наступний титул. Однак уже з початком другої 10-хвилинки ситуація суттєво змінилася. Господарі на повну силу ввімкнули агресію та пресинг. Ривок 12:0 красномовно продемонстрував подальші перспективи команд у зустрічі. Уже на велику перерву слобожанці здобули 16 очок переваги. Велика перерва не вплинула на подальший перебіг боротьби.

Найкращим у переможців став Шон Еванс — 20 очок, 15 підбирань, 7 передач. А найрезультативнішим на майданчику був Андре Волкер — 25 очок, 7 підбирань, 6 передач.

У турнірній таблиці “Прометей” однозначний лідер, а миколаєвці лише 11-ті.