chelsi-v-dodatkoviy-chas-vryatuvavsya-vid-porazki-v-matchi-z-manchester-yunayted

"Челсі" в додатковий час врятувався від поразки в матчі з "Манчестер Юнайтед"

• 7687 переглядiв

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Центральним протистоянням “Челсі” — “Манчестер Юнайтед” продовжився розіграш 9-го туру Англійської Прем’єр-ліги, передає кореспондент УНН.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь “синіх”. Автором єдиного взяття воріт став німецький оборонець Антоніо Рудігер, який вдало зіграв головою в центрі штрафного майданчику після навісу з кутового від Вілліана.

Зрівняти цифри “червоним дияволам” вдалося на 55 хвилині, коли довгий час м’яч перелітав по штрафній лондонців, але у підсумку він потрапив до ніг Марсьяля, і француз вразив сітку. Все той же французький нападник вивів вперед колектив Моурінью, оформивши дубль.

Тільки на 6 компенсованій хвилині Росс Барклі подарував клубу Саррі нічию 2:2. Барклі зіграв на другому добиванні після спроби Давида Луїса по стійці воріт.

Додамо, у турнірній таблиці “Челсі” має 21 пункт та поступається двома балами тільки “Манчестер Сіті”. “Манчестер Юнайтед” із 14 очками йде тільки 9-м.