bk-filadelfiya-zrivnyav-rakhunok-u-seriyi-pley-of-nba

БК "Філадельфія" зрівняв рахунок у серії плей-оф НБА

• 5622 переглядiв

КИЇВ. 1 травня. УНН. У Канаді відбувся другий поєдинок півфінальної серії плей-оф Східної конференції НБА в якому "Торонто Репторс" приймав "Філадельфію Севентісіксерс", передає кореспондент УНН.

Після поразки у першій зустрічі серії баскетболісти "Сіксерс" не гаяли часу та заволоділи ініціативою на табло – 11:19. Поганий відсоток реалізації та вдала гра запасних гравців гостей (Монро і Енніса) дозволили піти їм на велику перерву за переваги 51:38.

Зусиллями Кавая Леонарда і камерунця Паскаля Сіакама канадський колектив скоротив відставання перед заключною 12-хвилинкою – 63:69. Однак наздогнати опонентів в останній чверті "Торонто" не зумів – поразка 89:94.

Таким чином рахунок у серії став нічийним 1:1. Наступні дві гри пройдуть на паркеті "Філадельфії".

Відзначимо, що ефектний дабл-дабл у переможців здійснив Джиммі Батлер – 30 очок і 11 підбирань.