“Останні квартальні показники щодо міграції Офісу національної статистики показали, що імміграція до Британії впала на 23 тисячі з 596 тисяч за 12 місяців у вересні минулого року, в той час як еміграція з країни зросла на 26 тисяч з 323 тисяч осіб. Падіння річного міграційного приросту у Британії нижче 300 тисяч — це перше істотне падіння протягом понад чотирьох років.
Таке падіння буде полегшенням для Терези Мей, яка нещодавно заявила про свою мету, щоб отримати його нижче 100 тисяч”, — зазначає видання.
Також видання зазначає, що останні статистичні дані повідомляють про зростання мігрантів з Румунії та Болгарії, але це було частково компенсовано тим, що 12 тисяч поляків і інших жителів Східної Європи виїхали з країни протягом трьох місяців після голосування про вихід Британії з ЄС.
“Кількість людей зі Східної Європи, які залишили Британію зросла майже на третину з 39 тисяч осіб”, — наголошує видання.
Крім того, офіційні дані британського Офісу показують, що кількість громадян ЄС у Британії, які подали заявки на продовження проживання у країні для забезпечення окремого статусу після Brexit подвоїлася з 92 289 осіб у 2015 році до 201 287 осіб у 2016 році.
Видання також додає, що заявки понад 140 тисяч осіб були успішно схвалені, а понад 40 тисячам осіб було відмовлено у схваленні документів щодо проживання у Британії.
Як повідомляв УНН, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що становище працюючих в Англії угорських мігрантів не погіршиться після виходу Великої Британії з ЄС (Brexit).
Нагадаємо, громадяни Європейського Союзу, які наразі проживають у Великій Британії, збережуть свій дозвіл на перебування в країні і після виходу Сполученого Королівства з ЄС, так званого Brexit.