Цитата
“За більше ніж 2 місяці повномасштабного російського вторгнення, внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів пошкоджено більше, 1,5 тисяч закладів освіти. 102 з них повністю зруйновано. Зокрема, пошкоджено 518 закладів дошкільної освіти. З них повністю зруйновано 17. 707 закладів загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої освіти. При цьому, більше 74 зруйновано повністю”, – наголосив Дніпров.
Деталі
Він додав, що за оперативною інформацією, станом на 25 квітня зруйновано 6 закладів професійної технічної освіти, 79 пошкоджено.
Водночас у 2 581 закладах дошкільної освіти запроваджено різні форми дистанційної роботи з батьками та дітьми. А 345 закладів на сьогодні вже приймають дітей.
12 432 заклади загально середньої освіти працюють у дистанційному форматі. 133 заклади загально середньої освіти із застосуванням змішаної форми освіти. 24 заклади розпочали очне навчання.
У 319 закладах тривають канікули. У 612 закладах в регіонах, де безпекова ситуація залишається напруженою, освітній процес призупинено. 1076 закладах освіти знаходяться на тимчасово окупованій території.
Станом на 25 квітня навчання розпочали 3 676 958 учнів. 86 965 внутрішньо-переміщених дітей долучилися до навчання у закладах загальної середньої освіти за місцем свого тимчасового перебування. Більшість з них на Львівщині.
За кордон виїхали 623 642 учні та 23 447 педагогічних працівників закладів загально середньої освіти.
Повністю поновлено освітній процес у дистанційному форматі в закладах професійно технічної освіти у 18 областях України. Частково поновлено освітній процес у закладах професіональної технічної освіти у 7 областях.
Додамо
27 березня у Києві повідомили про відновлення навчального процесу.
Як зазначили, мета дистанційного навчання під час війни – не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка, спілкування. Навчання має стати допомогою дитині, а не черговим стресом та хвилюваннями – без негативних оцінок та домашніх завдань.