Так, 4 березня о 16:48 з 411 народних депутатів, 353 проголосували за відставку Олексія Гончарука.
Від фракції політичної партії “Слуга народу” проголосували “за” 240 депутатів, утрималися — 4, а не голосував — 1. Також на позачерговому засіданні були відсутні троє.
У фракції політичної партії “Опозиційна платформа — За життя” 39 народних депутатів проголосували “за” відставку Гончарука, у той час, як не голосували четверо, а відсутньою була одна людина.
Найбільша кількість народних депутатів утрималась від голосування від фракції політичної партії “Європейська солідарність” — 25. Відсутні були двоє.
Наступною за числом тих, хто утримався, стала фракція політичної партії “Голос” — 20 нардепів. На голосування прийшли повним складом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гончарук розповів, чого вдалось досягти за час роботи уряду
Від фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” за відставку Гончарука проголосували 20 нардепів, у той час, як не проголосував — один. Троє нардепів були відсутні.
У групі “За майбутнє” відставку Гончарука підтримали 18 депутатів, двоє не голосували і двоє — були відсутні. Група “Довіра” у повному складі проголосувала “за”.
Позафракційні нардепи дали 19 голосів, один не голосував і один — був відсутній.
Як раніше повідомляв УНН, Верховна Рада України на позачерговому засіданні ухвалила проект постанови про звільнення Олексія Гончарука з посади Прем’єр-міністра України, відтак підтримала відставку всього уряду. Відповідне рішення підтримали 353 народні депутати України.
Пізніше Президент Володимир Зеленський у Верховній раді представив кандидата на посаду прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.