"Встановлено та відпрацьовано всі автомобілі, які потрапили в поле зору Національної поліції, а також їх власники. Відпрацювання території на місці вибуху: встановлено 577 житлових будинків та відпрацьовано 4271 квартиру громадян. Допитано понад 3,5 тис. осіб, які представляли б на нашу думку в різні часи інтерес. Ми не враховуємо людей, з якими не спілкувались, або їхня інформація не принесла результату. Виконано 26 комплексних експертиз. На підставі отриманих ухвал суду у операторів зв’язку отримано інформацію по майже 44 тис. абонентських номерів, 15 тис. серійних номерів телефонів, 400 моніторингів, у кожному з яких від 4 до 200 тис. з’єднань", - сказав Князєв.
З його слів, аналогічна робота з цього питання ще триває.
"В суді отримано дозвіл на проведення 146 негласних слідчих розшукових дій, левова частка з яких виконується до сьогоднішнього дня. З метою збереження доказової бази 28 червня поточного року повторно отримано ухвалу суду на накладення арешту на інформацію всіх операторів мобільного зв’язку з січня по серпень 2016 року", - додав він.
Як повідомляв УНН, голова Національної поліції Сергій Князєв запропонував Президенту України Володимиру Зеленському доповісти інформацію з обмеженим доступом у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.
Як повідомляв УНН, 20 липня 2016 року біля 7:45 ранку стався вибух в автомобілі на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві. В результаті вибуху загинув відомий журналіст Павло Шеремет.