У доповіді йдеться про те, що з погляду тенденцій зростання криптовалюти, протягом наступних п'яти років BTC досягне 98 тис., Monero (XMR) досягне 18 тис., а Decred (DCR) досягне 535 доларів.
Також, згідно з доповіддю, вартість активів, необхідних для підтримки криптоекономіки, зросте з приблизно 500 млрд доларів наступного року до 3,6 трлн доларів до 2028 року, а 90% вартості криптовалюти буде отримано за рахунок припливу офшорних коштів в найближчі десять років.
Незважаючи на райдужні прогнози на ринку криптовалют, наприклад, в Америці біткоіни вважають "надризиковим активом". А агентство фінпослуг Японії пропонує викреслити біткоіни з переліку платіжних засобів.
Україна, тим часом, продовжує визначатися в питанні врегулювання ринку криптовалют з точки зору законодавства.
У парламенті зареєстровано кілька законопроектів про легалізацію цифрових грошей, і недавно було прийнято рішення об'єднати їх в один документ.
Автором одного із законопроектів про криптовалюту є нардеп від РПЛ Сергій Рибалка (в минулому році його звільнили з посади голови фінансового комітету ВР). Його документ, щоправда, експерти Bitcoin Foundation назвали безглуздим і популістським.
А за даними окремих ЗМІ, законопроект Рибалки (№7183-1) і зовсім "списаний" у російських чиновників. Більш того, співавтором свого законопроекту про біткоіни Рибалка зробив цивільну дружину Анастасію Байбородіну.
І цей вчинок колеги радикала з партії назвали як мінімум "неетичним".