v-ukrayini-do-kintsya-lita-prodovzhili-karantin-cherez-sovid-19

СOVID-19: карантин в Україні продовжили до кінця літа

 • 204507 переглядiв

Цитата

“Схвалено проєкт постанови щодо продовження на території України карантину та режиму надзвичайної ситуації з метою запобігання поширенню СOVID-19 до 31 серпня 2022 року”, – заявив Шмигаль.

Контекст

Карантин для протидії поширенню нового типу коронавірусу в Україні запровадили з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували і влітку перевили у форму адаптивного карантину.

У межах адаптивного карантину регіони позначаються кольорами - зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним рівнем небезпеки поширення COVID-19, залежно від епідемічної ситуації. Зважаючи на "колір" регіону різняться й обмежувальні заходи. Зелений рівень передбачає мінімальні обмеження. Жовтий рівень - за замовчуванням діяв на території всієї країни з моменту введення адаптивного карантину.

Помаранчевий рівень - встановлюється після жовтого і свідчить про ускладнення епідемічної ситуації. Червоний рівень - передбачає більш жорсткі обмеження, як це було під час січневого "локдауну".

20 вересня уряд продовжив дію карантину до нового року. Україна перейшла у "жовту" зону карантину з 23 вересня. Згодом у "червону" зону перейшли 18 областей та Київ.

З 6 грудня набули чинності нові карантинні правила, які передбачають посилення обмежень у “жовтих” зонах. Так, відвідування масових заходів, робота кінотеатрів, театрів, закладів громадського харчування та спортзалів дозволено лише за наявності в 100% колективів та відвідувачів принаймні однієї дози щеплення, негативного тесту або сертифікату про одужання.

Українські Національні Новини

Суспільство

    Популярні

    Новини по темі

    СOVID-19: карантин в Україні продовжили до кінця літа

     • 204507 переглядiв

    З України запускають новий нічний поїзд до Польщі

     • 227777 переглядiв

    Технолог розповіла, як дефіцит солі вплине на виробництво

     • 248165 переглядiв

    Інвестор Twitter подав до суду на Ілона Маска

     • 112230 переглядiв