v-nato-dopustili-chlenstvo-ukrayini-v-alyansi-u-razi-teritorialnikh-postupok-na-korist-rf

В НАТО допустили членство України в Альянсі у разі територіальних поступок на користь рф

 • 2568927 переглядiв

Деталі

Відповідаючи на запитання видання, чи вважає НАТО, що Україна повинна поступитися територіями для досягнення миру з росією і майбутнього членства в НАТО, Стіан Єнссен зазначив, що дискусія про можливий післявоєнний статус вже ведеться, і що питання про відмову від територій на користь росії підіймали й інші.

"Я вважаю, що одним з рішень може бути відмова України від території ( окупованої рф – ред.) і отримання членства в НАТО в обмін на це. Я не кажу, що це має бути саме так. Але це може бути можливим рішенням", - відповів Єнсен.

Після тривалих внутрішніх розбіжностей вище керівництво НАТО об'єдналося навколо формулювання, що запрошення до членства для України надійде, "коли країни-члени Альянсу дійдуть згоди і будуть виконані умови".

«У питанні майбутнього членства України в НАТО спостерігається значний рух. В інтересах кожного, щоб війна не повторилася. росія докладає величезних зусиль у військовому плані, і здається нереальним, що вона може захопити нові території. Зараз це більше питання про те, що Україна здатна відвоювати», - сказав Єнсен.

Додамо

Стіан Єнссен, керівником апарату Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга в Брюсселі. Сам Столтенберг не бажає обговорювати можливі рішення для України після російського вторгнення. Генеральний секретар заявляв, що саме Україна має визначати час і умови будь-яких переговорів з росією щодо припинення окупації. Єнсен каже, що НАТО повинні мати певні міркування щодо того, якою буде ситуація з безпекою в Україні після закінчення війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський розповів, скільки країн приєдналися до гарантій безпеки для України

Українські Національні Новини

Політика

    Популярні

    Новини по темі

    Суд відправив шахрайку Ксенофонтову за ґрати

     • 1477520 переглядiв

    ВМС: 8 кораблів та 6 катерів рф охороняють Кримський міст

     • 1202741 переглядiв