"Скоріше за все мова йшла про скаргу, підготовану детективами Бюро у відповідь на бездіяльність прокурора під час розслідування так званої справи МАУ та у відповідності до чинного процесуального законодавства України, — сказано в повідомленні.
Так, йдеться зокрема про те, що 10 листопада цього року детективами НАБУ в порядку, передбаченому ст. 277 КПК України, підготовлено та направлено на затвердження заступнику Генерального прокурора України — Керівнику САП повідомлення про підозру керівнику та головному бухгалтеру ПрАТ “Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України”, а також екс-голові Державної авіаційної служби України у вчиненні кримінального правопорушення щодо заволодіння коштами Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях в особливо великих розмірах, за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.
Вже 24 листопада до НАБУ за підписом Холодницького Н.І. надійшов лист з відмовою у погодженні зазначених повідомлень про підозру. Проаналізувавши листа, детективи Бюро дійшли висновку щодо невідповідності зроблених суджень та висновків фактичним даним, підтвердженим матеріалами кримінального провадження.
Саме тому, відповідно до вимог законодавства (ст.ст. 311-312 КПК України), на адресу Генпрокурора 25 листопада направлено скаргу про бездіяльність його заступника — Керівника САП. Враховуючи, що рішення про непогодження повідомлень про підозру прийнято заступником Генерального прокурора України — керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, його бездіяльність оскаржена в установленому порядку Генеральному прокурору України.
У відомстві зазначили, що заява Ю.Луценка може зашкодити взаємодії між НАБУ і САП. З метою внесення ясності та припинення спекуляцій на сайті Бюро опубліковано зміст скарги.