Обсяг відходів, передбачений проектом, становить 1 млн 260 тисяч тонн, однак з початку експлуатації полігону у 1998 році там накопичено більше 1 млн 143,4 тисячі тонн сміття.
Наразі міська та обласна влада намагається вирішити кілька питань щодо полігону: провести рекультивацію діючого полігону площею близько 3 гектарів; пройти численні процедури оформлення нової земельної ділянки і почати роботи з її облаштування; вирішити, що робити зі сміттям, поки запрацює новий полігон; знайти інвесторів для сучасних, безпечних для довкілля й економічно вигідних технологій переробки.
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зазначив, що міська влада, спільно з обласною та районною, працює паралельно над усіма цими напрямками. Зокрема, щодо рекультивації є розпорядження голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля про передачу земельної ділянки для рекультивації полігону твердих побутових відходів. Паралельно міська рада виділила 200 тисяч гривень на розробку проекту з рекультивації. Також продовжується робота щодо виділення земельної ділянки біля с.Ратівці для нового сміттєпереробного комплексу.
В Ужгородській міській раді наголошують, що зараз в Ужгородському районі налічується близько 40 місць, куди незаконно звозять тверді побутові відходи.
Як раніше повідомляв УНН, у червні 2016 року комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій інспектувала полігон, куди вивозиться сміття обласного центру Закарпаття. Тоді було визначено, що ресурс звалища вичерпується, а його “запас” становить ще приблизно 3,5 роки.