Підрозділ займається отриманням та перевіркою необхідного для навчання спорядження та техніки. Також тривають штабні процедури щодо планування дій наших десантників, які будуть діяти у складі сил OpFor, тобто сил протистояння основним підрозділам, що тренуються.
За словами командира роти капітана Івана Федоренка, понад 90 відсотків військовослужбовців української роти мають бойовий досвід участі в АТО (ООС).
"Активні дії нашого підрозділу розпочнуться вже за два дні. Саме бойовий досвід стане нам у нагоді, адже наша рота має виконати найбільш складні завдання — ведення розвідки боєм та дії у першому ешелоні сил OpFor", — зазначив офіцер.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військові навчання за участю українських морпіхів розпочалися в Румунії
"Сейбр Джанкшн-2018" — військове навчання з 173 бригадною бойовою групою, що проводиться командуванням ЗС США в Європі з 4 вересня по 1 жовтня. Маневри будуть проводитися переважно на навчальних центрах Графенвер і Хохенфельс, а також частково на авіабазі Рамштайн. Навчання має на меті оцінити готовність бригади до проведення загальновійськових операцій та підвищити рівень сумісності підрозділів країн НАТО та країн-партнерів.
До навчання залучаються понад 5500 військовослужбовців із США та 19 інших країн НАТО та партнерів: Албанії, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Великобританії, Вірменії, Греції, Грузії, Італії, Косово, Латвії, Литви, Македонії, Молдови, Румунії, Туреччини, України, Франції, Чехії та Чорногорії.
Як повідомляв УНН, у межах спільних командно-штабних навчань "Шторм-2018" Військово-морські сили Збройних сил України, зокрема, потренували бойові стрільби по цілях у морі, повітрі та на березі.
Нагадаємо, масштабні міжнародні військові навчання Rapid Trident 2018 стартували в Україні 3 вересня.