"Я погоджуюся, що дуже важливим параметром макроекономічної стабільності наступного року буде той фактор, чи досягне уряд компромісу з МВФ. Саме у цей момент відбуваються перемовини щодо ... "agreement" (угоди з МВФ - ред.). Питання газу є ключовим елементом цих перемовин. Там є два компоненти, які дуже важливо розуміти. Це як сам рівень ціни - і, на скільки мені відомо, там є вже такий попередній компроміс, який уряд попередньо досягнув. Я не можу називати цифру, тому що це буде некоректно, я хочу, щоб це була вже остаточна угода", - заявив Коболєв.
З приводу того, що цифри підвищення уже називали ЗМІ, які, зокрема, писали про рівень до 25%, голова "Нафтогазу" заявив, що не впевнений, "наскільки це коректно".
"Я не впевний, що та цифра, яка була у пресі, вона насправді відповідає дійсності, цифра може бути іншою насправді", - додав він.
"Але принципова домовленість щодо поступового збільшення ціни і виведення українського ринку на так званий повний ринковий паритет до квітня 2020 року, вона є. А який буде темп - це питання, яке зараз обговорюється", - підсумував Коболєв.
Нагадаємо, Кабінет міністрів України планує розширити коло осіб, які можуть претендувати на субсидії, після зміни ціни на газ, що передбачено у межах виконання зобов’язань за програмою співпраці з МВФ.