ukrainski-akrobatky-u-las-vehasi-zavoiuvaly-na-mizhnarodnomu-turniri-try-medali

Українські акробатки у Лас-Вегасі завоювали на міжнародному турнірі три медалі

• 31633 переглядiв

Українські акробатки у Лас-Вегасі вибороли три медалі на міжнародному турнірі. Про це йдеться у повідомленні інтернет-спільноти Base of Ukrainian sports, передає УНН.

Українські акробатки повертаються з нагородами з міжнародного турніру, що відбувався в американському Лас-Вегасі У змаганнях жіночих груп призерками стали Каріна Островська, Еліна Козачанська та Аліна Пугач.

- повідомили у спортивній спільноті.

Зазначається, що українські спорсменки показали себе у вправі "баланс". У "динаміці" уся трійка здобула срібну нагороду.

У спільноті відзначили, що за підсумками цих двох та комбінованої вправ із сумою 81,860 українська група стала другою у багатоборстві. Випередили українок представниці Нідерландів.

Акробатична група приносить Україні першу медаль чемпіонату світу з водних видів спорту в Катарі 04.02.24, 18:01