ukraina-vede-u-rakhunku-v-matchi-z-marokko-u-protystoianni-olimpiiskoi-zbirnoi

Україна веде у рахунку в матчі з Марокко, у протистоянні олімпійських збірних

• 16967 переглядiв

Півзахисник 'Шахтаря' Дмитро Криськів забив гол у ворота олімпійської збірної Марокко. Україна лідирує 1:0 після першого тайму в товариському матчі між національними командами.

Півзахисник донецького "Шахтаря" Дмитро Криськів забив м’яч у ворота олімпійської збірної Марокко по футболу. Україна попереду - 1:0 після першої половини зустрічі.

Передає УНН із посиланням на пресслужбу Української Асоціації Футболу.

Чоловіча збірна України з футболу, в рамках другого туру футбольного турніру на Олімпіаді-2024, проводить матч з представником Африки – Марокко. Підопічні тренера Руслана Ротаня відкрили рахунок у середині першої половини зустрічі. Гол забив півзахисник донецького "Шахтаря" Дмитро Криськів.

Йдемо на перерву, перемагаючи 1:0! – ідеться у повідомленні Української Асоціації Футболу

Скрипник покинув посаду головного тренера "Металіста 1925"27.07.24, 18:43