Газета зазначає, що остаточні підсумки голосування активістів поки не підведені, результати ще можуть змінитися. У публікації наголошується, що такий довгий підрахунок голосів є незвичайним.
Газета представила свої оцінки на основі опитувань осіб, які прийшли на збори. Згідно з цими даними, шанси Сандерса на перемогу за підсумками партзборів в Айові оцінюються приблизно в 33%. Далі йдуть колишній віце-президент США Джозеф Байден (28%), Буттеджадж (20%) і Уоррен (13%). У інших кандидатів — менше 10%.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Імпічмент Трампа: сторони виступили із заключними словами на процесі в Сенаті
На зустрічах, які називаються кокусами, відбирають делегатів, які на майбутніх національних з’їздах партій підтримають того чи іншого претендента на висування кандидатом у президенти від демократів або республіканців. Збори активістів проходять в шкільних спортивних залах і столових, читальних залах бібліотек, церквах, громадських центрах, будинках міських рад, великих магазинах і пожежних частинах. Зустрічі почалися о 19:00 за місцевим часом (03:00 за київським часом 4 лютого). У штаті організували майже 1,7 тис. таких ділянок.
Традиція проводити перші збори партійних активістів в Айові зародилася в 1972 році, і з тих пір цей штат грає роль свого роду політичного барометра на початку кожного виборчого циклу.
Нагадаємо, республіканці пригрозили Байдену імпічментом у разі його обрання президентом.