"У період цьогорічної кампанії до органів та підрозділів поліції надійшло понад 11 тисяч повідомлень. Їх тематика була доволі різноманітною: від незаконної агітації до підкупу виборців, від хуліганства до перешкоджання виборчому праву", - зазначив Князєв.
Він додав, що із загальної кількості – 878 повідомлень поліцейські кваліфікували за статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення, а 666 з них – вже спрямовано до суду.
"До Єдиного реєстру досудових розслідувань слідчі внесли інформацію про 430 подій. У 30 випадках особам, винним у вчиненні зазначених кримінальних правопорушень, вже повідомлено про підозру", - зазначив Князєв.
За його словами, 21 провадження вже скеровано до суду.
Найбільше навантаження за кількістю повідомлень про порушення виборчого законодавства, за словами Князєва, зафіксували у місті Києві – 1,5 тисячі, Дніпропетровській – понад 1,2 тисячі, Донецькій – 934 та Одеській областях – 776.
Водночас глава Нацполіції зазначив, що, незважаючи на залучення значної кількості поліцейських до забезпечення безпеки та реагування на події, пов’язані з виборами, в державі не допущено зниження якості та ефективності виконання завдань із протидії злочинності.
Як повідомляв УНН, у порівнянні з першим туром виборів кількість порушень виборчого законодавства дещо зменшилася.