“...за оцінками експертів протягом найближчих 6-8 ми років кількість книжок українською мовою на ринку може сягнути до 90% ринку.
Спеціальний закон захистив наш телеринок від навали так званого „російського кіномила“. У виробництві велика кількість українських кінокартин. Новий закон про державну підтримку кінематографії, який прийнятий і підписаний президентом, створює пріоритетні можливості для українського кіно та передбачає можливість фінансування з бюджету також і телесеріалів. Враховуючи і те, що парламент ухвалив квоти у розмірі не менше 75% українською мовою від усього контенту в телеефірі, з кожним роком ми будемо діставати все більше української теле- і кінопродукції і для телебачення і для широкого кіноекрану”, — сказав В.Кириленко.
За його словами, те ж саме відбувається і в радіоефірі, бо квоти на українську пісню діють, радійники зрозуміли, що це вигідна справа і все більше роботи мають українські композитори, продюсери, виконавці і музичні редактори.
“Гастрольний український ринок докорінно змінює свою структуру, і зараз, за оцінками експертів, вже 70% ринку за українськими виконавцями, а решта 30% — в основному це люди із Європи. А до тих з наших, хто їде кланятись Путіну українці ходять все менше. Все це говорить про те, що Україна спинається на ноги у річищі гуманітарної безпеки. А це те, чого нам так не вистачало усі роки відновленої Незалежності”, — вважає В’ячеслав Кириленко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Імпорт книг з Росії з 2012 по 2015 рік скоротився майже в 10 разів