“Якщо людина, яка знаходиться в СІЗО, звертається з приводу стану свого здоров’я, його обстежує той черговий лікар, який знаходиться на чергуванні в СІЗО. Він приймає попередні рішення відносно стану і попереднього діагнозу. Якщо він не може надати допомогу, або він не може з’ясувати точний діагноз, тому він може викликати за певним переліком лікаря з тієї лікарні, які в нас знаходяться в переліку...” - розповів він.
Далі, за словами Д.Чернишова, лікар, який приїжджає в СІЗО з тієї чи іншої лікрані, з якими вони співпрацюють, визначає, чи можна провести лікування у межах СІЗО, чи перевозити хворого до лікарні.
На уточнення журналістів, чи може бути, наприклад, Р.Насіров вивезений до клінічної лікарні “Феофанія”, Д.Чернишов відповів: “От сказати зараз, що в (може бути вивезений на лікування — ред.) "Феофанію“ — ні, у "Феофанію“ він вивезений бути (не може — ред.). Тому що у нас є певний перелік лікарень, з якими співпрацює пенітенціарна система”, — пояснив заступник міністра юстиції.
Водночас, наголосив Д.Чернишов, якщо буде поставлений “окремий діагноз, який може надати, наприклад, тільки “Феофанія”, то він буде вивезений у “Феофанію”.
При цьому він підкреслив, що клінічної лікарні “Феофанія” не має в переліку медзакладів, з якими співпрацює пенітенціарна система по окремих діагнозах.
Нагадаємо, у Мін'юсті повідомили, що Р.Насіров перебуває у загальній чотиримісній камері.
Також нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва обрав Р.Насірову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з можливістю внесення 100 млн грн застави.
Як повідомляв УНН, у САП заявили, що голові ДФС Роману Насірову 2 березня вручили повідомлення про підозру.
Він підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).