"Вони (поліція) задіють повну міць держави. Вони думають, що знають, хто відповідальний за витік. Тепер необхідно вибудувати справу, яка буде розглядатися в суді. Це була людина, яка мала доступ до історичних файлів", - відзначило джерело газети.
За даними The Sunday Times, Скотленд-Ярд спільно зі службою британської зовнішньої розвідки МІ-6 і МЗС Великобританії, яке проводить власне внутрішнє розслідування, також встановили, що витік не був результатом хакерської атаки з боку іноземної держави.
Нагадаємо, у листах Деррока, відправлених у посольство в період з 2017 року, було багато критичних висловлювань на адресу американського президента і його адміністрації, також посол допускав можливість того, що фінансисти з Росії могли давати гроші в борг Трампу або членам його сім'ї.
Раніше за фактом витоку листів Деррока Міністерство закордонних справ Великої Британії провело внутрішнє розслідування.
Представник британського МЗС підтвердив виданню, що посол в США в своїх посланнях називав Трампа "неадекватним" і "унікально дисфункціональним".
Після витоку президент США розкритикував Кіма Деррока і прем'єр-міністра Терезу Мей, заявивши, що США більше не мають наміру мати справу з послом.
10 липня посол Великої Британії в США Кім Деррок подав у відставку після витоку дипломатичного листування, де Деррок називав Трампа і його адміністрацію некомпетентними і непрофесійними.