Встановлено, що на території обласного центру в складському приміщенні громадянин організував незаконну діяльність з виготовлення фальсифікованого алкоголю.
"Виробництво здійснювалося шляхом змішування харчового спирту невідомого походження з водою та з використанням обладнання, що забезпечує масове виготовлення", - йдеться у повідомленні.
Надалі фальсифікат розливався в півлітрові пляшки і п'ятилітрові ємності та доставлявся в магазини роздрібної торгівлі.
Крім того, реалізація зазначеної продукції здійснювалася через мережу Інтернет.
"У результаті обшуків, проведених за місцями виготовлення та реалізації фальсифікованого алкоголю, а також за місцем проживання організатора підпільного виробництва, було вилучено понад 820 літрів фальсифікату, майже 1,9 тис. літрів спирту, автомобіль і обладнання, які використовувалися в незаконній діяльності, майже 28 тис. грн готівкою, первинні бухгалтерські документи. Загальна вартість вилученого становить понад мільйон гривень", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, за даними експертів, близько 95% усіх пропозицій горілки, вина, коньяку та інших “зігріваючих” напоїв в Інтернеті — скоріш за все, нелегальні та небезпечні.
Саме тому, якщо і купувати алкоголь дистанційно, то лише на сторінках офіційних Інтернет-магазинів виробників алкогольної продукції.
Як повідомляв УНН, за словами директора з юридичних питань компанії Eastern Beverage Trading Сергія Ткачука, за продаж фальсифікованого алкоголю в мережі Інтернеті до відповідальності сьогодні практично нікого не притягають.
Також не контролюється в Україні і питання продажу алкогольних напоїв через Інтернет неповнолітнім.