Під час судового засідання заступник керівника САП Володимир Кривенко просив суд обрати для М.Охендовського запобіжнитй зіхд у вигляді застви у сумі 1, 29 млн грн.
На думку прокурора, більш м’який запобіжний захід не зможе гарантувати виконання покладених на М.Охендовсього процесуальних обов’язків.
"Прошу застосувати до підозрюваного М.Охендовського… запобіжний захід у вигляді застави у сумі 1 млн 291 тис. грн з покладенням обов’яків не відлучатися з місця проживання, повідомляти про зміну місця проживання, утриматися від спілкування з членами ЦВК, здати паспорти, прибувати до прокурора суду за першим викликом", - зазначив заступник керівника САП Володимир Кривенко.
У свою чергу захисники голови ЦВК наголошували, що наявні дві експетизи, одна з яких спростовує твердження, що М.Охендовський підписувався у "чорній бухгалтерії ПР".
За їхніми словами, підзахисний добосовісно виконує обов’язки, перебуваючи у статусі підозрюваного. Крім того, має трьох неповнолітніх дітей, які навчаються у Києві і не виїжджають за кордон на навчання.
"Жодна з подій, яка інкримінується Охендовському, не вчинялася", - зазначив адвокат.
При цьому захисник Бабіч наголосив, що "чиниться неймовірний політичний тиск усієї правоохоронної машини…".
Адвокати М.Охендовського просили суд відмовити у задовленні клопотання Антикорупційної прокуратури.
За підсумком засідання, суд призначив особисте зобов'язання у вигляді запобіжного заходу М.Охендовському.
Нагадаємо, 18 грудня голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському та його захисту вручили два клопотання - про обрання запобіжного заходу у вигляді застави і про відсторонення голови ЦВК від посади.
13 грудня детективи НАБУ повідомили голові ЦВК Михайлу Охендовському про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України (“Одержання хабарів у великому та особливо великому розмірах особою, яка займає особливо відповідальне становище”). Вказані статті діяли на момент скоєння злочину.