За твердженням прокурора, вони доводять перехід підсудного на бік супротивника в умовах війни.
У частині розмов Іван Без'язиков виступає безпосереднім учасником, у решті – просто згадується, як переконує обвинувачення. Сам підсудний та його захист обвинувачення відкидають. Крім того, Без'язиков попросив охорони для його родини – на думку підсудного, їм загрожує небезпека.
"Випливає, що пан Без'язиков не був ніяким військовополоненим. Він, відповідно до ієрархії, займав не останню позицію в цій організації, даючи вказівки та доручення іншим членам терористичної організації", – прокоментував прокурор Олег Пересада.
У свою чергу адвокат Олег Веремієнко сказав: "Є серія розмов, які я би назвав "намагання бойовиків дискредитувати полоненого". Не тільки Без'язикова намагались дискредитувати. Були звичайні солдати, були люди, яких самі бойовики вважали суперполоненими. Тобто полонені, за яких можна отримати 15 осіб".
Наступне засідання в цій справі відбудеться 22 січня.
Як повідомляв УНН, полковнику ЗСУ І.Без’язикову оголошено підозру в участі у терористичній організації. Екс-начальника розвідки одного з армійських корпусів, який після полону перейшов на бік терористів, затримала СБУ.
Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній організації) ККУ.