“Міські пляжі відкрили для купання. Цього року паспорти готовності отримали 12 пляжів та 20 зон відпочинку без купання. Які саме — можна ознайомитися на сайті комунального підприємства "Плесо“. Держпродспоживслужба провела лабораторні дослідження води. Перевірили і якість питної води у фонтанчиках на пляжах”, — сказав Кличко.
Мер зазначив, що київські пляжі стають і більш доступними для людей з інвалідністю. Вже на восьми з них розміщені спеціальні крісла-амфібії, а персонал знає, як допомагати громадянам з інвалідністю.
Також на кожному сертифікованому пляжі працюють рятувальні пости.
“Пам’ятаєте, минулого року говорили, що місто завозить пісок із Багам? І багато людей повірили. Це добре, що пісок із Дніпра так виглядає! На пляжах столиці його просіюють за допомогою спеціальних машин, які закупило місто”, — зазначив Кличко.
Мер наголосив, що відкриття пляжів — це черговий тест на свідомість для киян.
“Коронавірус нікуди не подівся. І на пляжах теж треба дотримуватись елементарних правил безпеки — соціальна дистанція, санітайзери”, — сказав Кличко.
Він зазначив, що цього року зросла кількість київських пляжів, що отримали міжнародну відзнаку “Блакитний прапор”. Це значить, що вони відповідають більш як 30-ти критеріям якості і безпеки. Учора такий “Блакитний прапор” підняли на пляжі “Троєщина”.
Нагадаємо, що до цього пляжі Києва були відкриті тільки як прибережні зони відпочинку. Купатися на них було заборонено.