За словами Мюллера, архів не містить вкрадених “чутливих” матеріалів, а складається з матеріалів, які офіс спецпрокурора надав захисту деяких обвинувачених.
“Деякі матеріали, які були в розпорядженні захисту, судячи з усього, були видозмінені і поширені в рамках кампанії по дезінформації, метою якої, очевидно, було дискредитувати триваюче розслідування втручання Росії в політичну систему США”, — заявив він.
Офіс спецпрокурора звинувачує у витоку російську сторону. За словами Мюллера, імена і структура папок, що містяться в архіві, відповідали тим, які використовувалися його канцелярією. Крім того, ці матеріали не були оприлюднені.
Слідчі ФБР виявили докази, що урядові сервера, на яких розміщується архів Мюллера, були зламані. Архів з’явився в мережі ще в жовтні 2018 року і поширювався за допомогою соцмережі Twitter.
Нагадаємо, 28 січня виконуючий обов’язки міністра юстиції США Метью Уїтекер заявив, що “розслідування Мюллера близько до закінчення”, підкресливши, що отримує всю інформацію про його ході.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аналітики назвали 18 причин, за якими Трамп може бути агентом Кремля
Як повідомляв УНН, Роджер Стоун, давній друг і радник президента США Дональда Трампа, заявив у неділю, що він розгляне можливість співпраці зі спецпрокурором Робертом Мюллером, що розслідує втручання Росії на виборах 2016 року, і обговорить свої розмови з президентом США.
Нагадаємо, розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера, що стосується передбачуваних спроб втручання Росії в президентські вибори в США, близьке до завершення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Я ніколи не казав, що змови з РФ не було — Адвокат Трампа