Стосовно всіх, хто захоче покинути зону бойових дій, будуть діяти норми і принципи міжнародного права. Ейвазов додав, що гуманітарними коридорами можуть також вийти військовослужбовці армії Вірменії, які вирішили добровільно здатися.
Збройні зіткнення між Азербайджаном і Вірменією в Нагірному Карабасі почалися 27 вересня. Сторони звинуватили один одного в порушенні режиму припинення вогню і провокації на кордоні. У бойових діях застосовуються авіація, важка артилерія, танки.
6 жовтня Міноборони Вірменії повідомило, що армія Азербайджану відновила ракетні обстріли Степанакерта — столиці невизнаної Нагірно-Карабахської республіки. Декілька касетних снарядів з установок “Смерч” розірвалися в центрі міста, недалеко від місцевого офісу Міжнародного Червоного Хреста.
У Баку пригрозили використовувати зброю величезної руйнівної сили проти вірменської армії, якщо та наважиться на застосування протиповітряних комплексів “Іскандер”. Раніше в Єревані заявили, що будуть використовувати “Іскандери” проти турецьких винищувачів F-16, якщо ті опиняться в зоні конфлікту.
Відео з боку ЗС Азербайджану: