serhii-kulish-vyborov-sriblo-dlia-ukrainy-na-olimpiadi-v-paryzhi

У медальному Олімпіади Україна посідає 35-ту позицію

• 16520 переглядiв

На шостий день Олімпійських ігор у Парижі Сергій Куліш здобув срібну медаль у стрільбі. Українські спортсмени змагалися у шести видах спорту, Україна посідає 35-те місце в медальному заліку.

У шостій день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися в шести видах спорту, срібну медаль виборов стрілець Сергій Куліш, повідомляє в п'ятницю Національний Олімпійський комітет (НОК) України на своєму каналі в Телеграм, передає УНН.

Повідомляється, що в медальному заліку з однією срібною та однією бронзовою нагородою Україна посідає 35-ту позицію.

За підсумками турнірного дня наші спортсмени показали такі результати.

Кульова стрільба (малокаліберна гвинтівка 50м, стрільба з трьох положень). Сергій Куліш - срібний призер Олімпійських ігор-2024 у Парижі

Легка атлетика (спортивна ходьба на 20км). Три українки фінішували в Топ-20. Найкращою стала Людмила Оляновська - 14-те місце (1:29,55). Марія Сахарук - 17-та (1:30,12), Олена Собчук - 20-та (1:31,12). Наш єдиний представник у цій дисципліні серед чоловіків Ігор Главан посів 40-те місце (1:24,52)

Стрільба з лука. Вероніка Марченко перемогла в 1/32 фіналу Лі Цай-Чі з Китайського Тайбея - 6:4, але, поступившись в 1/16 Алехандрі Валенсії з Мексики - 4:6, завершила виступи на Олімпіаді.

Дзюдо (вагова категорія до 78 кг). Єлизавета Литвиненко перемогла у стартовій сутичці Лоріану Куку з Косова, але поступилася по шидо в 1/4 фіналу чинній віцечемпіонці світу італійці Алічі Белланді. Продовжити боротьбу за бронзу у втішній сітці їй не дозволила китаянка Ма Чженчжао. У підсумку українка посіла сьоме місце.

Плавання. У півфінал чинний чемпіон світу на 50-метрівці вільним стилем Владислав Бухов кваліфікувався 11-м (21.89с). У півфіналі українець покращив час - 21.76с, проте посів 11 позицію, яка не дозволила йому пройти до фіналу.

Теніс. За вихід до півфіналу сестри Людмила та Надія Кіченок змагалися з парою з Іспанії - Крістіною Букса та Сарою Соррібес Тормо. У підсумку дівчата поступилися на тайбрейку - 3:6, 6:2, 10:12 і завершили виступи на Іграх.

2 серпня українці вийдуть на старт у 7 видах спорту.

Олімпіада-2024: Вікторія Ус посіла 11 місце у фіналі веслувального слалому31.07.24, 19:16