ronaldu-vstanoviv-rekord-za-kilkistyu-peremog-v-lizi-chempioniv-1

Роналду встановив рекорд за кількістю перемог в Лізі чемпіонів

• 9677 переглядiв

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Лідер атак туринського "Ювентуса" Кріштіану Роналду продовжив встановлювати рекорди в єврокубках, інформує УНН з посиланням на Twitter Gracenote Live.

За підсумками крайнього матчу другого туру ЛЧ із "Байєром" (3:0) португалець провів усі 90 хвилин і оформив одне із взяттів воріт на 88 хвилині.

Таким чином, португалець виграв свій 102-й матч в Лізі чемпіонів і обійшов за цим показником колишнього рекордсмена – екс-воротаря "Реала" і "Порту" Ікера Касільяса (101). Далі у списку розмістився Хаві (91 виграш) та Ліонель Мессі (80).

Також гол нападника в ворота "Байєра" став 127-м в Лізі чемпіонів у 164 поєдинках.

Варто відзначити, що Роналду продовжує забивати в єврокубках вже 14-й сезон поспіль, а "Байєр" став 33-м клубом у воротах яких він відзначився – повторення рекорду Рауля.