Електронна система реєстрації фіксувала народного депутата, як присутнього у парламенті. Однак, 840 разів парламентар жодним чином не виявив своєї позиці з тих чи інших питань, тобто взагалі не голосував.
Можливо у фракції Радикальної партії були розбіжності з авторами деяких законопроектів, але ось чому радикал Сергій Рибалка жодного разу з 7 раз не підтримав пропозицію свого однопартійця Богдана Шухевича щодо зняття привілеїв з народних депутатів УРСР і партійних функціонерів, питання не тільки у Шухевича, а й у всіх, хто підтримував ініціативу нардепа.
Серед інших законопроектів, за які не голосував С.Рибалка, зокрема проект закону гарантії соціального захисту деяким категоріям осіб з числа учасників антитерористичної операції (№ 3206), Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження агресії Російської Федерації проти України (№ 4042), законопроект про пенсійне забезпечення окремих категорій осіб з числа учасників антитерористичної операції (№ 3252) та інші. Детальніше з переліком документів, за які не голосував С.Рибалка можна ознайомитися у статті “Радикальний патріотизм”.
Нагадаємо, комітет ВР з банківської діяльності з початку року не розробив жодного закону у сфері монетарної політики.
Так, з початку 2016 року комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності не подав жодного проекту закону чи постанови за напрямком “Монетарна політика та фінансові ринки”, які б потім стали законами.
Також нагадаємо, за словами експерта Реанімаційного пакету реформ Руслана Чорного, С.Рибалка використовує посаду глави фінансового комітету ВР для вирішення політичних завдань.