Деталі
Так, експерт впевнений, що на споживачах ці заборони жодним чином не позначаться. Серед головних причин він назвав те, що об'єм таких міжнародних перевезень вкрай незначний.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дегустатор міцного алкоголю розвіяла міф про те, що вся горілка однакова на смак
"Ні, не позначиться однозначно. Тому що частка дуже незначна міжнародних перевезень. Але активно використовувався цей спосіб передачі алкогольних напоїв для уникнення сплати податків. І саме тому така заборона є абсолютно обґрунтована. Але в жодному випадку обсяг переданих через міжнародні перевезення алкогольних напоїв ніяк не вплине на споживчий ринок України, абсолютно ніяк", - наголосив він.
Несходовський також вважає, що причиною стійкості українського алкогольного ринку до таких змін є присутність на ньому вітчизняних виробників якісного й недорого алкоголю, які повністю задовольняють попит українців.
"У нас дуже добре зайнятий середній сегмент і категорія недорогого алкоголю", - наголосив він.
І за даними Держстатистики Несходовський має рацію, адже в алкогольному кошику українців — понад 70% товарів вітчизняного виробництва. Експерти вважають, що український алкоголь має попит за свою високу якість, низьку ціну та велике різноманіття напоїв.
Доповнення
Як писав раніше УНН, до ТОП-5 надійних українських виробників якісного алкоголю входять такі лікеро-горілчані компанії, як: "Баядера - Груп" (ТМ "Хлібний дар"), "Глобал Спірітс" (УДК) (ТМ "Хортиця"), "ЛВН Лімітед" (ТМ "Немірофф"), ЛГЗ "Prime" (ТМ "Prime", "Др.Жітнік") і ТОВ "Атлантіс" (ТМ "Грін Дей").