psikholog-poperedila-pro-zrostannya-kilkosti-simeynikh-svarok-pid-chas-svyat

Психолог попередила про зростання кількості сімейних сварок під час свят

 • 20565 переглядiв

"У період свят істотно зростає число сімейних сварок і розлучень. У багатьох сім'ях подружжя спілкуються тільки вечорами і у вихідні дні, і необхідність тривалого спілкування протягом зимових свят негативно позначається на їх взаємовідносинах", - зазначила психолог.

За її словами, причинами сварок можуть бути загальна втома через порушення режиму сну і харчування, вживання алкоголю, дратівливість, ревнощі, з'ясування стосунків і багато іншого.

При цьому вона додала, що для убезпечення родини від негативних наслідків святкувань, слід використовувати період зимових свят для приємних справ, улюблених занять і хобі.

"У святковий час можна зробити те, на що раніше не вистачало часу: поспілкуватися з улюбленими родичами або друзями, сходити в кіно, поїхати за місто і провести час на свіжому повітрі або почитати цікаву книгу, подивитися улюблену передачу, просто відіспатися і відпочити морально й фізично. Якщо хочеться зробити щось по дому – прибрати, зайнятися ремонтом або якими-небудь іншими справами, можна це здійснити. Усвідомлення того, що ви провели час з користю для справи, теж підвищує настрій", - додала психолог.

Нагадаємо, в Україні на Новий рік офіційними вихідними днями будуть 30 і 31 грудня 2018 року, а також 1 січня 2019 року.

Головне новорічне дерево України урочисто засвітять на Софійській площі 19 грудня о 19:00.

Українські Національні Новини

Суспільство

    Популярні

    Біллі Айліш стала артисткою року за версією Apple Music

     • 54322 переглядiв

    Прозорість чи ширма: як АРМА передає активи в управління

     • 107145 переглядiв

    7 новорічних фільмів для святкового настрою

     • 108685 переглядiв

    Новини по темі

    Чемпіон WBO кинув виклик Гвоздику

     • 18810 переглядiв

    Двоє футболістів залишили донецький ФК "Олімпік"

     • 10050 переглядiв

    На Львівщині через ДТП з автобусом загинуло четверо осіб

     • 40530 переглядiв