poyava-yarmolenka-dopomogla-vest-khemu-vidigrati-tri-goli-u-matchi-z-tottenkhemom

Поява Ярмоленка допомогла "Вест Хему" відіграти три голи у матчі з "Тоттенхемом"

• 22375 переглядiв

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. У п’ятому турі Англійської Прем’єр-ліги "Вест Хем" вінгера національної збірної України Андрія Ярмоленка змагався на чужому стадіоні в лондонському дербі з "Тоттенхемом", повідомляє УНН з посиланням на сайти клубів.

Наш гравець розпочав матч на лаві для запасних і з’явився на полі на 77-й хвилині, коли його команда поступалася — 0:3. Утім, “Молотобійці” знайшли в собі сили відіграти такий гандикап і звести поєдинок до нічиєї — 3:3.

У “шпор” дубль оформив Кейн і один м’яч забив Сон Хон-Мін. За “Вест Хем” забивав Бальбуена, Лансіні та автогол Санчеса.

Примітно, що перший матч після повернення за “Тоттенхем” відіграв Гарет Бейл, який з’явився на полі на 72 хвилині.

Зауважимо, маючи в активі сім балів, “Вест Хем” посідає восьму сходинку в турнірній таблиці АПЛ, а “Тоттенхем” має вісім очок.