“Під час роботи в Нігерії в 1970-х роках Анатолію Бароніну вдалося в надзвичайно стислі терміни виконати надважливе завдання центру: здобути інформацію про нову небезпечну хворобу — лихоманку Ебола. Пробірки із зараженою цією лихоманкою кров’ю терміново були відправлені спеціальним рейсом “Аерофлоту” до СРСР. Німецький журнал “Штерн” у 1970-ті роки назвав його “видатним майстром шпигунства”, — йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер відомий український спортсмен Роман Вірастюк
У прес-службі додали, що Баронін тричі працював за кордоном резидентом радянської зовнішньої розвідки. Останні п’ять років служби був першим заступником начальника управління розвідки в Києві.
"Анатолій Вікторович Баронін дійсно легендарна особистість радянської та української зовнішньої розвідки. Із 50 років роботи у розвідці половину він віддав службі на керівних посадах у Першому управлінні органів держбезпеки УРСР і підготовці молодих українських розвідників", - зазначено у повідомленні.
У 1991 році звільнився у запас. Після набуття Україною незалежності багато років працював професором Інституту Служби зовнішньої розвідки України де займався підготовкою майбутніх українських розвідників.