“Прийняття даного закону дає можливість українському бізнесу взяти участь у тендерах Європейського союзу”, — розповів він.
За його словами, після прийняття закону кожен охочий українець зможе зареєструвати компанію, підписати будь-який договір, направити відповідний запит, отримати будь-яку інформацію, яка стосується діяльності того чи іншого державного органу, за допомогою мобільного телефону.
“Фактично вся активна діяльність малого і середнього бізнесу може відбуватися в комунікації з державним органами з одного смартфону без купи паперу, без спілкування з демократами, без корупційної складової, яка виникає, коли відбувається спілкування з бюрократами у відповідних кабінетах”, — додав високопосадовець.
На його думку, в Україні повинні з’явитися такі нові інструменти, як електронна ідентифікація, електронний підпис та банк ІD.
Наразі законопроект “Про електронні довірчі послуги”, який є важливим з точки зору євроінтеграції України в єдиний простір ЄС, не набрав достатньої кількості під час пленарного засідання, що відбулося минулого тижня у Верховній Раді.