Видання запевняє з посиланням на джерела, залучені в міжпартійні переговори, що головним “ідеологом” в рядах опозиції, який відстоює ідею нового плебісциту і перешкоджає руху сторін назустріч одна одній, є “міністр з питань Brexit” тіньового кабінету лейбористів Кір Стармер.
За інформацією джерел, позиція Лейбористської партії в діалозі з торі далека від того, щоб вважатися консолідованою. Прикладом цього послужили суперечки на переговорах між Стармер і тіньовим “міністром у справах бізнесу, енергетики і промислової стратегії” Ребеккою Лонг-Бейлі, яка не підтримала пропозицію свого колеги про повторний референдум. За твердженням The Telegraph, і Лонг-Бейлі, і лейбористський “міністр фінансів” Джон Макдоннелл дотримуються на цих переговорах куди більш зваженої позиції і в набагато більшому ступені схильні до компромісів в діалозі з консерваторами, ніж Стармер.
У той же час джерело в рядах Лейбористської партії минулого вечора звинуватило торі в тому, що вони “не змогли запропонувати нічого принципово нового” на додаток до угоди, яку прем’єр-міністерка Тереза Мей уклала з владою ЄС і яку Палата громад британського парламенту вже тричі відкинула .
Як повідомляв УНН, Bloomberg порахував витрати від Brexit для найбільших компаній Британії.