Як повідомили у прес-службі, десантування особового складу здійснювалося з вертольоту “Мі-8” з висоти 600 метрів під керівництвом досвідчених офіцерів військової частини, які мають відповідний досвід здійснення подібних парашутних стрибків.
"Такі стрибки належать до групи ускладнених і вимагають від особового складу високої навченості, міцних практичних навичок, фізичної витривалості та психологічної готовності", - йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Грузії стартують військові навчання "Agile Spirit 2019": серед учасників Україна
Десантники, які допущені до виконання стрибків з парашутом на воду, повинні мати досвід здійснення парашутних стрибків на суходіл і пройти додаткове навчання — навчитися припасовувати підвісну систему парашута з врахуванням використання рятувального жилету, навчитися правильному вивільненню від підвісної системи парашута в повітрі, вміти впевнено і без паніки діяти після занурення у воду, повідомили у Міноборони.
При цьому військовослужбовці обов’язково повинні вміти плавати, триматися на воді і здолати певну відстань після занурення, наголосили у прес-службі.
У Міноборони також додали, що організація здійснення стрибків на воду проведена на високому рівні. Дії особового складу, екіпажу вертольоту, чергових наряду, військовослужбовців забезпечення заслуговують високої оцінки.