ukenru
opituvannya-potrapiti-do-radi-ye-shansi-u-pyati-partiy

Опитування: потрапити до Ради є шанси у п'яти партій

 • 13285 переглядiв

КИЇВ. 15 липня. УНН. До Верховної Ради наступного скликання у результаті позачергових виборів народних депутатів пройдуть п'ять політичних партій. Про це з посиланням на дані соціологічного опитування повідомила соціологічна служба Центру Разумкова, передає УНН.

Згідно з результатами соціологічного опитування, за політичну партію "Слуга народу" готові віддати свої голоси 31,8% серед усіх респондентів і 41,5% серед тих, хто має намір брати участь у виборах і вже визначився, за кого голосуватиме.

За партію "Опозиційна платформа – За життя" мають намір проголосувати відповідно 9,7% і 12,5%, за партію "Голос" – відповідно 7,0% і 8,8%, за партію "Європейська Солідарність" – відповідно 6,1% і 8,3%, за Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" – відповідно 6,1% і 7,0%.

Окрім того, за партію "Сила і честь" планують віддати свої голоси відповідно 3,7% і 4,6%, за "Опозиційний блок" – відповідно 3,0% і 3,8%, за Всеукраїнське об’єднання "Свобода" – відповідно 1,9% і 2,5%, за Радикальну партію Олега Ляшка – відповідно 2,0% і 2,4%, за партію "Українська стратегія Гройсмана" – відповідно 1,5% і 2,0%, за партію "Громадянська позиція" – відповідно 1,6% і 1,8%, за партію "Об’єднання "Самопоміч" – відповідно 1,5% і 1,4%, за "Партію Шарія" – відповідно 1,0% і 1,2%. Кожну з інших партій мають намір підтримати менше 1% виборців. Утім, згідно з чинним законодавством, вони до парламенту не потрапляють, оскільки не долають 5%-ий бар'єр.

Водночас, як зазначили автори дослідження, на час проведення опитування 13,7% респондентів ще не визначилися, за кого голосуватимуть.

Дані були отримані під час дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 5 по 11 липня 2019 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, 14 липня вже розпочалося завезення бюлетенів на окружні виборчі дільниці.

Українські Національні Новини

Політика