olimpiada-2024-rozklad-vystupiv-ukrainskykh-sportsmeniv-na-1-serpnia

Олімпіада-2024: розклад виступів українських спортсменів на 1 серпня

• 13407 переглядiв

1 серпня українці виступлять у легкій атлетиці, кульовій стрільбі, дзюдо, стрільбі з лука, плаванні та тенісі. Підбито підсумки змагального дня 31 липня, де Україна здобула одну бронзову медаль.

На Олімпійських іграх - 2024 у Парижі 1 серпня українці виступлять у 6 видах спорту, повідомили у НОК України, пише УНН.

"Сьогодні, 1 серпня, у шостий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України будуть змагатися у 6 видах спорту", - зазначили у НОК.

Розклад виступів за київським часом:

Легка атлетика, будуть розігруватися медалі

8:30 - чоловіки, фінал, спортивна ходьба 20 км: Ігор Главан

10:20 - жінки, фінал, спортивна ходьба 20 км: Людмила Оляновська, Марія Сахарук, Олена Собчук

Кульова стрільба (гвинтівка 50 м, стрільба з трьох положень), будуть розігруватися медалі

Підсумки змагального дня 31 липня

У п'ятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у 8 видах спорту.

Кульова стрільба (малокаліберна гвинтівка 50 м, стрільба з трьох положень)

Віцечемпіон Олімпіади-2016 Сергій Куліш успішно подолав кваліфікацію і з третім результатом вийшов у фінал.

Стрибки у воду (синхрон вишка 10 м)

Ксенія Байло та Софія Лискун завершили змагання на сьомому місці, що стало найвищим результатом для України у цьому виді програми на Олімпійських іграх.

Академічне веслування

Євгенія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова фінішували п’ятими у фіналі четвірок парних.

Екіпаж двійки парної легкої ваги Ігор Хмара та Станіслав Ковальов посів п’яте місце у своєму півфіналі і змагатиметься у фіналі B.

Плавання (200 м на спині)

Олександр Желтяков показав 20-й час за підсумками попередніх запливів і не кваліфікувався у півфінал.

Веслувальний слалом (каное-одиночка)

Вікторія Ус успішно подолала півфінальну стадію і вийшла у фінал, який завершила на 11-му місці.

Спортивна гімнастика (особисте багатоборство)

У фіналі особистого багатоборства Ілля Ковтун став 4-м - лише 0,2 бала відділити українця від подіум.

Олег Верняєв завершив змагання на 8-й позиції.

Теніс

Сестри Людмила та Надія Кіченок вийшли до чвертьфіналу парного турніру Олімпійських ігор, обігравши пару американок Даніель Коллінс та Дезері Кравчик (3:6, 6:4, 10:7).

У напруженому тригодинному матчі Марта Костюк поступилася Донні Векич з Хорватії на тай-брейку - 4:6, 6:2, 6:7.

Бокс (вагова категорія до 57кг)

В 1/8 фіналу Айдер Абдураімов одностайним рішенням суддів поступився чинному чемпіону Європейських ігор - Хавʼєру Іваньєсу Діясу з Болгарії.

"У медальному заліку, з однією бронзовою нагородою, Україна посідає 41-у позицію", - повідомили у НОК.