Тепер Угоду буде передано у верхню палату парламенту — Сенат, а після цього — на підпис генерал-губернатору, що є фінальним етапом на шляху вступу документа в юридичну силу.
Хоча Сенат має право відхилити будь-який законопроект або внести в нього правки, що запустить процес ратифікації заново, законодавчі акти, які отримали більшу підтримку серед депутатів нижньої палати, зазвичай отримують схвалення сенаторів.
Нагадаємо, палата громад Канади підтримала ратифікацію угоди про ЗВТ з Україною.
Як повідомляв УНН, 17 листопада П.Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект закону про ратифікацію зони вільної торгівлі між Україною і Канадою та визначив його як невідкладний для розгляду.
11 липня перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та міністр Канади з міжнародної торгівлі Христя Фрілянд поставили свої підписи під історичною угодою про запровадження зони вільної торгівлі між Україною та Канадою.
Палата громад Канади ратифікувала Угоду про вільну торгівлю з Україною! Це більше, ніж торгова угода, - знак солідарності і підтримки! Вітаю pic.twitter.com/fPEihfX56m
— Andriy Shevchenko (@AShevch) 14 февраля 2017 г.