Зокрема, його адвокат Надія Братцева дозволила собі на сторінках інформаційного сайту “Українські новини” дискредитувати УНН та стверджувати, що лідер українського інформаційного простору країни за показниками цитування, нібито, “поширює фейки”.
Підставою для таких висловлювань Братцевої стало рішення Київського апеляційного суду, який задовольнив позов Рибалки у спорі з ІА УНН. Йшлося про новину агентства, де журналісти повідомили про несплату аліментів нардепом на користь своєї малолітньої доньки.
Зауважимо, що головуюча суддя Валентина Кравець винесла рішення у справі всього за 4 хвилини, не взявши до уваги жодного клопотання та доводу представника інтересів ІА УНН. Також суддя відмовилася чекати на офіційну відповідь Міністерства юстиції України за запитом нашого адвоката.
Насамкінець, Кравець проігнорувала прохання про вивчення доказів, які не були взяті до уваги першою судовою інстанцією та, в цілому, “загубила” позицію захисника агентства у тексті свого рішення.
Саме тому УНН продовжить доводити свою правоту у спорі та готує заяву до Верховного суду України. І на це агентство має дуже переконливі підстави.
Зокрема, у той час, як Рибалка намагається через суд примусити ЗМІ та громадськість вважати його сумлінним платником аліментів, УНН написав правду про те, що депутат заплатив аліменти своїй доньці лише за примусом — після відповідного рішення суду. І зробив це, знову ж таки, не одразу, а з допомогою виконавчої служби.
Передусім мова про рішення Печерського суду № 757/30294/15-ц від 13 листопада 2015 року. У ньому суд ухвалив, що Рибалка повинен перераховувати у вигляді аліментів на користь своєї малолітньої дитини 1/3 частини від усіх видів його доходу щомісячно.
Натомість, Рибалка сплатив вказані аліменти через 20 місяців, а саме 6 червня 2017 року, про що свідчить ним же опублікована платіжка. І сталося це виключно на підставі виконавчого провадження № 50245236.
Таким чином, одного судового примусу політику виявилося замало, аби зрозуміти, що на користь своїх дітей треба платити аліменти, і Рибалка дочекався на прихід виконавців, перш ніж “сумлінно” виконати свій батьківський обов’язок.
Саме тому, УНН небезпідставно вважає ухвалене суддею Кравець рішення необ’єктивним, а самого Рибалку — не гідним звання народного обранця. Адже коли людина при високих статках спочатку дозволяє собі забути про власну дитину, а згодом через суди репресує ЗМІ за правду, то, вочевидь, про гідність, честь та моральність, у такому випадку не йдеться.
Користаючись нагодою, УНН нагадує, що у грудні 2016 року депутат Рибалка дозволив собі звинуватити одного з наших журналістів у провокаціях та “виконанні замовлень”. І все це сталося лише тому, що ми попросили його, які і решту політиків, пройти у кулуарах Верховної Ради тест на вживання наркотиків. Рибалка тоді від журналістів втік, проте образи на адресу УНН продовжив розміщувати на сторінках окремих інтернет-сайтів.
У відповідь, редакція нашого агентства, записала відео-звернення до Рибалки, в якому колектив ІА УНН наголосив на тому, що не боїться ані його погроз, ані його агресії.
З того часу, нічого не змінилося. Ми й надалі не боїмося, і будемо ще прискіпливіше слідкувати за політичною діяльністю цього, поки ще, власника депутатського мандату.