Деталі
Уточнюється, що свинина містить токсичні речовини, жири, гістаміни і небезпечні гормони.
"Всі вони можуть накопичуватися і гноїтися в кишечнику і можуть бути причиною різних інфекцій, шкірних захворювань, артритів, артрозів і навіть гормонального дисбалансу", - йдеться в повідомленні.
Наявність у свинині гормону росту може спровокувати збої в роботі людського організму.
"Дія чужорідних гормонів стимулює деякі патологічні процеси, такі як збільшення ваги і навіть зростання злоякісних пухлин", - йдеться в повідомленні.
Алергічні реакції можуть спровокувати гістаміни, що містяться у свинині.
"Наслідками дії гістаміну на організм є захворювання апендикса, фурункульоз, холецистит, дерматит і екзема", - йдеться в повідомленні.
Крім того, м'ясо свиней містить віруси грипу, які мігрують з легень тварин.
"Регулярне вживання свинини призводить до частих випадків захворювання на грип", - йдеться в повідомленні.
Також нагадується, що свинина - це найбільш жирне з усіх можливих видів м'яса.
"Свинина сприяє збільшенню ваги, особливо коли її вживають в стані стресу", - йдеться в повідомленні.
Здоровими видами м'яса є яловичина, баранина, птиця і риба. У той же час свинина є джерелом багатьох проблем зі здоров'ям. Тому вживати її слід рідко або зовсім не вживати", - йдеться в повідомленні.
До теми
Всесвітня організація охорони здоров'я повідомляє про дані, які встановлюють зв'язок між споживанням червоного м'яса і розвитком колоректального раку, раку підшлункової залози і простати. У багатьох країнах світу органи охорони здоров'я рекомендують обмежити вживання в їжу м'ясної продукції і червоного м'яса, оскільки з ними пов'язаний підвищений ризик смерті від хвороб серця, діабету та інших захворювань.
МОЗ України радить українцям обмежити споживання червоного м'яса до 500 грам на тиждень.
Довідка
Червоне м'ясо - всі види м'яса (м'язової тканини) ссавців, включаючи яловичину, телятину, свинину, ягнятину, баранину, конину і козлятину.