"Коли місцева влада заявляє про те, що вони не контролюють ці процеси - це все неправда. Є механізм затвердження ціни за гігакалорію тепла, у якому присутня і мерія: є комерційні прокладки між населенням і працюючою ТЕЦ, є найдорожчий тариф у Чернігові з усієї України на тепло. При цьому, у нас аж ніяк не найбільш економічно розвинене місто в Україні. У людей немає можливості платити найдорожчі тарифи. При цьому, ми постійно субсидіюємо якимось чином сотнями мільйонів гривень з бюджету міста підприємства ТЕЦ. При цьому, немає таких якостей послуг і йде повне, вибачте за вираз, здирництво людей", - розповів Поляков.
Народний депутат впевнений, що програма із впровадження енергоощадження не тільки на рівні освітлювальних приладів, але й усього будинку, допоможе не лише зменшити ціну і за теплопостачання, і за електроенергію.
"Можна змінити тариф, можна поліпшити та зменшити тариф, можна поліпшити якість надання цих послуг - потрібно запустити програму енергоощадження не тільки освітлювальних приладів, але і у цілому будинків. Для того, щоб всі домогосподарства, всі квартири, всі сім'ї могли платити меншу ціну за тепло і за електрику", - наголосив він.
Нагадаємо, раніше експерт розповів, що на місцевих виборах 2020 року одним із головних параметрів, за яким виборці будуть оцінювати ефективність місцевої влади – це вартість тарифів.