"147 дітей були вбиті під час триваючої російської агресії проти України, розпочатої в лютому 2014 року, і тисячі дітей потребують допомоги через проблеми фізичного і психічного здоров'я", - повідомив Кислиця.
Він зазначив, що Україна частіше інших країн страждає через наземні міни. Це одна з основних причин жертв серед дітей, пов'язаних з конфліктом, в результаті чого багато дітей стають інвалідами на все життя.
Так, в травні цього року ЮНІСЕФ повідомив, що збільшення числа обстрілів призвело до численних жертв серед дітей і пошкодження шкіл в регіоні, що робить життя ще більш нестерпним для приблизно 430 тисяч дітей, що опинилися в епіцентрі шестирічного конфлікту.
"Серйозність ситуації очевидна - тільки протягом одного тижня травня шестеро дітей отримали поранення вдома після того, як їх села потрапили під обстріл. Більше 750 навчальних закладів були пошкоджені або зруйновані в результаті військових дій. З початку 2020 року було скоєно дев'ять нападів на школи, п'ять - тільки в квітні", - розповів постійний представник.
Він зазначив, що атаки на школи і регулярні перерви в навчальному процесі негативно позначилися на освіті і загальному розвитку майже 670 тисяч дітей.
Більш того, 240 тисяч дітей, що живуть поблизу лінії зіткнення, регулярно стикаються з обстрілами і ризикують наштовхнутися на наземну міну.
Раніше УНН писав, що на Донбасі з початку року від обстрілів постраждали 10 дітей.