“Нам наразі відомо про 7 випадків нападів учасників і учасниць "Маршу рівності"... загалом у цих 7 випадках постраждало 10 осіб. Ми намагаємося надати усю можливу від нас допомогу. Цього року не лише збільшилась кількість самих нападів на учасників маршу, а також цього року напали на спостерігача, котрий спостерігав за мирним зібранням...також до журналіста було застосовано силу з боку поліції. Ми будемо контактувати з поліцією і проговорювати це питання, аби уникнути подібних випадків у майбутньому”, — сказала Р.Панухник.
Вона уточнила, що серед 10 постраждалих була одна жінка, інші — чоловіки.
В той же час Р.Панухник відзначила, що “Київ Прайд-2017” відбувся на надзвичайно високому рівні, адже учасники маршу отримали “величезну підтримку зі сторони ЛГБТ-спільности та людей, які не є представниками (ЛГБТ-спільноти - ред.), зі сторони міжнародних організацій, дипломатів”.
В свою чергу, член правління ГО “КиївПрайд” Зорян Кісь відзначив, досить високий рівень забезпечення правопорядку під час маршу рівності цього року.
“Незважаючи на те, що умови були складнішими, у мене склалося враження, що поліція впоралася із меншою кількістю особового складу. Це одзначає, що сам марш і забезпечення правопорядку на ньому були добре сплановані”, — зазначив З.Кісь.
Також він наголосив, що збільшення представниць і представників самої ЛГБТ-спільности свідчить про те, люди перестають боятися, хочуть бути собою.
Як повідомляв УНН, під час сутичок на Марші рівності було затримано шістьох осіб, двоє правоохоронців отримали легкі тілесні ушкодження.