Серед іншого, у місті Рубіжне при отриманні бюлетеня, громадянин, нахилившись над столом, облив три бюлетеня пивом, яке у нього знаходилось в кишені верхнього одягу.
У Лисичанську на виборчій дільниці заявник виявив той факт, що за нього невідомі проголосували та поставили підпис, а заявниця з інвалідністю поскаржилась до поліції, що вона не може проголосувати, бо виборча комісія їй повідомила, що її не має у списках виборців.
У Сєвєродонецьку зареєстрували повідомлення про фотофіксацію у виборчій кабінці і про те, що член виборчої комісії супроводжував людину похилого віку до кабінки.
У м. Сватове виборець намагався винести з приміщення дільниці виборчий бюлетень. Також надійшло повідомлення про те, що на думку заявниці члени виборчої дільниці не виконують свої обов’язки, а саме не розповідають виборцям – мешканцям села, що саме не можна ставити в бюлетені.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори президента: найважливіше (трансляція)
У м. Кремінна та м. Старобільськ заявники повідомили, що їх немає у виборчих списках.
У Новоайдарському районі виборець пошкодив свій бюлетень, написав на ньому нецензурні вислови, а потім став вимагати, щоб йому видали новий.
У с. Станиця Луганська один з наглядачів повідомив, що зафіксовано випадок фотографування бюлетеня в кабінці.
Як повідомляв УНН, станом на 16:00 дня виборів, 31 березня, до поліції надійшло 950 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, за 12 фактами розпочато кримінальні провадження.