metalnitsya-n-semenova-triumfuvala-na-turniri-u-frantsiyi

Метальниця Н.Семенова тріумфувала на турнірі у Франції

• 12948 переглядiв

КИЇВ. 2 червня. УНН. Українка Наталія Семенова стала переможницею змагань з метання диска на міжнародному легкоатлетичному турнірі "Meeting International de Montreuil", повідомляє УНН з посиланням на сайт ФЛАУ.

Н.Семенова перемогла з результатом 60,97 м, залишивши позаду господарку і фаворитку змагань француженку Меліну Робер-Мішо (59,81 м). Найкращою у виконанні українки була друга спроба.

Марина Килипко посіла третє місце зі стрибків з жердиною, лише за спробами поступившись срібному призеру — венесуельці Робейліс Пейнадо. Обидві спортсменки подолали 4,55 м: Р.Пейнадо зробила це з першої спроби, а М.Килипко — з третьої.

Окрім того, Олеся Повх фінішувала четвертою на дистанції 100 метрів (11,34 с). Така ж позиція у Наталії Прищепи з бігу на 800 метрів (2:02,26 хв), де роль пейсмейкера виконала ще одна українка, Олена Жушман.

Додамо також, у секторі для стрибків у довжину виступали дві українки. Анна Венгрус стала п’ятою (6,10 м), а Анна Луньова посіла шосте місце (6,07 м).

Нагадаємо, у Греції та Латвії завершилися легкоатлетичні змагання, на яких успішні виступи продемонстрували уродженці України.