За даними компанії, кількість людей у віці 12-64 років, “що заходили у мобільний додаток хоча б один раз за середній день місяця (липень)”, склала 2,5 млн (2511,8). Замір проводився в містах із населенням понад 100 тис. осіб.
У червні месенджер використовували майже 2,9 млн (2879,6), а в квітні аудиторія Telegram становила 3,7 млн осіб (3716,9).
ТАРС зазначає, що в травні в інтерв’ю глава Роскомнадзора Олександр Жаров повідомив, що месенджер працює з перебоями у 15-40% користувачів, а відтік реклами та людей становить близько 25% з початку блокування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У РФ тестують нову технологію для блокування Telegram — ЗМІ
Нагадаємо, Таганський суд Москви 13 квітня задовольнив вимогу Роскомнагляду про блокування доступу до месенджер Telegram в Росії за ненадання ФСБ ключів для дешифрування повідомлень користувачів. 16 квітня оператори зв’язку приступили до процедури блокування.
Для обходу блокування Telegram задіяв хостинг Amazon і Google, Роскомнадзор почав блокувати використані месенджером IP-адреси цих компаній, у результаті чого ряд сторонніх ресурсів зіткнувся з неполадками у роботі в Росії. Так, 27 квітня ряду російських користувачів виявилися недоступні “ВКонтакте”, “Яндекс”, Twitter, Facebook і “Однокласники”. Роскомнагляд пояснив, що “короткочасне потрапляння до реєстру окремих IP-адрес” пов’язане з “технологічними особливостями роботи системи”.
Раніше з’явилась інформація, що мессенджер Telegram надаватиме спецслужбам IP-адреси і номер телефону користувача, якщо будуть вагомі підозри його причетності до тероризму.