У той же час, виручка клубу за звітний період склала 533 млн фунтів стерлінгів.
Повідомляється, що у 2019 фінансовому році "Ліверпуль" інвестував рекордні 223 млн фунтів стерлінгів у гравців. Мова йде про покупку футболістів, продовження контрактів та ін.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стала відома реальна зарплата півзахисника "Динамо".
"Можливість реінвестувати більше 220 млн фунтів стерлінгів у гравців протягом цього фінансового періоду є результатом успішної бізнес-стратегії, зокрема значного збільшення комерційних доходів.
"Вартість футболу, однак, продовжує зростати у трансферах і пов'язаних з ними зборах, але те, що має вирішальне значення для нас, - це стабільність нашого фінансового становища, що дозволяє нам жити за засобами і продовжувати керувати стійким футбольним клубом", - коментує головний операційний директор "Ліверпуля" Енді Хьюз.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт пояснив, чому "Динамо" живе за рахунок офшорних грошей, а "Шахтар" - ні.
Нагадаємо, як повідомлялося в УНН, офіційні заробітні плати гравців київського "Динамо" складають в середньому від 20 до 30 тис. грн, в той час як реальні - налічують кілька десятків тисяч євро щомісяця.
Таким чином, різниця між "білими" і "офшорними" гонорарами киян обчислюється у мільйонах євро, що, на думку окремих експертів, призводить до мінімізації податкових відрахувань столичного ФК у бюджет України.
Президент ФК "Динамо" Ігор Суркіс після чергового розслідування в ЗМІ на цю тему, пообіцяв опублікувати дані про зарплати своїх футболістів, але зроблено цього так і не було.
Додамо, що за оцінками експерта з питань соціальної політики Андрія Павловського, за останні кілька років столичний клуб міг ухилиться від сплати податків (через офшорні зарплати) на суму більш ніж 400 млн грн.